Маріуполь

На росії почалася істерика після перемоги на Оскарі українського фільму "20 днів у Маріуполі"

Маріупольська міська рада

Пропагандисти цинічно пишуть: "Оскар є, а Маріуполя в них немає"

На росії не змогли проігнорувати історичну перемогу українського фільму "20 днів у Маріуполі" на Оскарі. Про це повідомляє "Дивогляд".

Багато мешканців рф почали називати події, показані у документальній стрічці, фейками. Та чи можна було очікувати іншої реакції?!

Зокрема, користувачі соцмереж розкритикували команду, яка створила документальний фільм "20 днів у Маріуполі". Вони писали про монтаж, брехню і фотошоп, усіма способами ігноруючи злочини російської армії.

Цікаво, що у російських соцмережах повідомляли, що ресурси, які вели трансляцію церемонії "Оскара" вирішили вирізати фрагмент заходу, коли режисер Мстислав Чернов виступав зі щемливою промовою.

Водночас крємль за звичним сценарієм взявся терміново применшувати і обливати брудом цю подію. Автори пропагандистських каналів почали "розносити" тріумф стрічки "20 днів у Маріуполі", підкріплюючи це цинічними повідомленнями:

  • "Оскар є, а Маріуполя в них немає"
  • "Оскар на Маріуполь – гідний обмін"

Крім того, колишній президент рф дмітрій мєдведєв закликав на росії знімати фільми про війну в Україні. Він пропонує створювати як документальне, так і ігрове кіно.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що режисер фільму "20 днів у Маріуполі" на церемонію "Оскар-2024" одягнув костюм із прихованим сенсом.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ