Джон Сіна

Падіння, дивний жарт про пеніс та інше: якими кумедними моментами запам'ятався "Оскар-2024" – відео

Скріншот із соцмереж

Одним з головних героїв церемонії став собака

Вночі з 10 на 11 березня у Лос-Анджелесі відбулася церемонія вручення кінопремії "Оскар", під час якої відбулася низка курйозних подій. Про це повідомляє "Дивогляд".

Так, почнемо з зірки реслінгу Джона Сіна, який на сцені оголошував переможця у категорії "Найкращий дизайн костюмів". Сам актор вийшов без одягу та прикрив інтимне місце конвертом. Втім, насправді він не був голим, бо на Сіна одягли труси тілесного кольору.

Крім того, увагу до себе привернув собака Мессі зі стрічки, який під час церемонії навіть "аплодував" (відео шукайте у кінці цього матеріалу). Також у кумедну ситуацію потрапила актриса Ліза Коші, яка не впоралася з височезними підборами та впала.

Не можемо не згадати про 83-річного Аль Пачіно, який замість перелічування всіх номінантів одразу оголосив, що найкращим фільмом став "Опенгеймер". Можна бути впевненим, що він переміг у номінації "Найстисліше оголошення переможця"!

Одним з найдивніших моментів "Оскара" стала промова ведучого Джиммі Кіммела, де він згадав про Роберта Дауні-молодшого. Зазначимо, що в житті цього актора була важка історія подолання залежності від наркотичних речовин, які він вперше вжив у 6-річному віці через свого рідного батька.

Кіммел зі сцени почав жартувати на тему наркотиків, зокрема про те, як Дауні-молодший торкнувся до свого носа:

"Гляньте на цього хлопця, він такий красивий, такий талановитий. Він здобув усі можливі винагороди. Це промова у тебе в кишені чи в тебе просто дуже прямокутний пеніс?"

"Щасливу" реакцію актора можна побачити на відео:

Раніше "Дивогляд" розповідав про всіх переможців кінопремії "Оскар-2024".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ