Тетяна Пренткович з Андрієм Гонковським

Скандальна блогерка Пренткович з чоловіком переїжджають за кордон

tanyaprentkovych / Instagram

"На даний момент це правильне рішення"

Цивільний чоловік блогерки з Тернополя Тетяни Пренткович, Андрій Гонковський, стверджує, що на тлі постійних погроз сім'ї вони вирішили почати життя за кордоном. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Instagram бізнесмена.

Гонковський стверджує, що у січні цього року життя пари кардинально змінилося.

Слід зазначити, що скандал почався після поїздки Гонковського і Пренткович на Мальдіви. Користувачів соцмереж обурило те, що перед відпочинком на курорті бізнесмен виїхав до Польщі, використовуючи дозвіл волонтера.

"Я впевнений, що моя аудиторія бачила і розуміла, як з моєї поїздки зробили подію всеукраїнського масштабу. Як цією новиною перекрились корупційні скандали та ще певні події. Як 150 медіа включно з єдиним марфоном робили це новиною номер один кожного дня", – написав він.

Коханий блогерки стверджує, що він би не звертав увагу на цю ситуацію, але не може через існування "конкретних погроз" його рідним. Внаслідок цього він ухвалив рішення про переїзд.

"Але коли сьогодні на мене з обох сторін лягли Іван та Адам, і я замислився, що тільки від мого рішення залежить – перебуватимуть вони в небезпеці або ж в безпеці... я зрозумів, що на даний момент це правильне рішення", – додав він.

Тетяна Пренткович наразі не коментувала цю заяву Гонковского.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у Фагота діагностували серйозну хворобу.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ