Бред Пітт і Анджеліна Джолі

Бред Пітт судиться з Анджеліною Джолі та росіянином – подробиці справи

Shutterstock

Артист не зупиняється та готовий звернутися до вищої судової інстанції

Актор Бред Пітт прагне до кінця розв'язати конфлікт із колишньою дружиною Анджеліною Джолі стосовно їх спільної виноробні Chateau Miraval. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Page Six.

60-річний актор уже виграв три судові битви проти Джолі та російського бізнесмена Юрія Шефлера. Проте, 48-річна Джолі не здається і викликала до суду рішення Верховного суду Лос-Анджелеса, яке дозволило їй продати частку виноробні Шефлеру, знаному як "горілчаний король", без згоди Пітта, з яким вони разом володіли маєтком. Суддя відкинув її аргументи.

ЗМІ стверджують, що Пітт не зупиняється та готовий звернутися до вищої судової інстанції, щоб відстояти свої права.

Варто зауважити, що актори розлучилися у вересні 2016 року, після чого розпочалася судова тяганина за виноробню Chateau Miraval. Джолі, порушивши угоду, продала свою долю Шефлеру без згоди Пітта. Раніше Пітт навіть пред'явив лист від Шефлера до Джолі, де російський бізнесмен запрошував її до свого замку в Шотландії для обговорення угоди.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що Бреда Пітта підозрюють у романі з Інес де Рамон, яка молодша за нього на 30 років.

Раніше "Дивогляд" розповідав, якою в Україні буде погода у лютому-2024.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ