Анджеліна Джолі та Бред Пітт

Бред Пітт судитиметься з Анджеліною Джолі, бо та продала частку бізнесу російському олігарху

Колаж 5.ua із фото Shutterstock

Актор вважає, що йому завдали "необґрунтованої шкоди"

Голлівудска зірка Бред Пітт вирішив подати судовий позов проти своєї колишньої дружини Анджеліни Джолі, бо та продала частку французької компанії Chateau Miraval російському олігарху Юрію Шефлеру. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Bloomberg.

Зіркова пара придбала у 2008 році приблизно за $25 млн контрольний пакет акцій Chateau Miraval, а після розлучення вирішили поділити частку власності порівну. Йдеться про придбання маєтку, винограднику і виноробного підприємства, які розташовані на південному сході Франції. 

Минулого року Джолі захотіла продати свою частину та Пітт не був проти, але за умови, що він має схвалити кандидатуру нового власника акцій. Однак, виявилося, що акторка не дочекалася згоди та таємно продала свою частку люксембурзькому виробнику спиртних напоїв Stoli Group, який знаходиться під контролем російського олігарха та мільярдера Юрій Шефлера.

Тепер Пітт хоче, щоб суд скасував продаж частки власності і компенсував завдану йому шкоду. Свою вимогу він аргументував тим, що під його керівництвом Chateau Miraval значно розвинулася та стала одним із найвідоміших виробників рожевого вина.

Чоловік вважає, що дії колишньої жінки завдали йому "необґрунтованої шкоди", бо Шефлер спробує повністю взяти під свій контроль бізнес і, таким чином зашкодить справі, якій позивач присвятив величезну кількість часу.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Бред Пітт закрутив роман із сусідкою.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ