Люкке Лі

Бред Пітт закрутив роман із сусідкою – ЗМІ

lykkeli / Instagram

Дівчина живе у будинку просто поруч

Хоч голлівудський серцеїд Бред Пітт вже починає старіти, та все ж увага мільйонної армії прихильниць до нього не слабне. Днями ЗМІ почали активно писати про нову дівчину актора, яка виявилася його близькою сусідкою. Про це пише "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

Чутки про новий роман 58-річного Пітта посилилися після того, як його помітила на таємному побаченні в італійському ресторані Mother Wolf в Голлівуді.

За даними ЗМІ, Бред Пітт зустрічається з 35-річною шведською співачкою Люкке Лі, яка живе просто у сусідньому будинку. Повідомляється, що пара разом вже близько 6 місяців, однак карантин і близькість їхніх будинків дозволили довго приховувати стосунки.

"Бреду і Люкке так довго вдавалося не потрапляти у радари, бо вони близькі сусіди", розповіли журналістам інсайдери.

Нагадаємо, востаннє Бред Пітт публічно з'являвся з дівчиною 2020 році. Це була 28-річна німецька модель Ніколь Потуральські, яка водночас була одружена з 68-річним бізнесменом Роландом Мері. Але чоловік був не проти роману своєї дружини, адже вони прихильники вільних відносин. Та роман не протривав довго і до кінця року актор вже розійшовся з подругою.

У травні 2021 у ЗМІ з'явилися чутки про новий роман Пітта зі співачкою Андрою Дей.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ