Бред Пітт та Анджеліна Джолі

Бред Пітт знову судиться з Анджеліною Джолі – цього разу не через дітей

Shutterstock

Колись ця пара вважалася найкрасивішою родиною Голлівуду. Тепер вони весь час судяться

Між голлівудськими зірками Бредом Піттом та Анджеліною Джолі спалахнула новий судовий позов. Але цього разі не через опіку над дітьми, а через поділ спільного майна. Про це пише "Дивогляд" із посиланням на ET Canada.

Після розлучення у спільній власності пари залишився розкішний маєток на півдні Франції Шато Міраваль (Chateau Miraval), вартістю $164 млн. 

У 2020 року у Пітта був короткотривалий роман із німецькою моделлю Ніколь Потуральські. За повідомленнями ЗМІ, під час однієї із поїздок Пітт привіз свою подругу у Шато Міраваль, чим страшенно розлютив Джолі.

Офіційно маєток контролює компанія Quimicum. У 2008 році Пітт і Джолі придбали акції компанії у частці 60 на 40. Але згодом Пітт погодився передати частину своїх акцій Джолі, щоб у них були рівні частки – 50 на 50.

За законом, якщо одна зі сторін буде продавати свої акції, інша має "право першої відмови". Тобто, може першою претендувати на викуп цієї частки.

Однак юристи Пітта заявили, що Джолі хоче продати свою частку, порушивши це правило.

Компанія Пітта стверджує, що робила численні сумлінні спроби врегулювати це питання мирним шляхом, але все ж була змушена подати позов з вимогою анулювати передачу акцій Quimicum і повернути їх відповідні частки в компанії до 60-40.

Нагадаємо, у травні 2021 45-річна Анджеліна Джолі програла суд про опіку над 6 дітьми своєму 57-річному колишньому чоловіку Бреду Пітту, який тепер володіє правом щодо спільного виховання. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ