Бред Пітт

Бред Пітт розійшовся зі своєю дівчиною – ЗМІ

Shutterstock

Про роман актора стало відомо лише кілька місяців тому

Головний голлівудський холостяк Бред Пітт знову самотній. Він розірвав відносини з німецькою моделлю Ніколь Потуральські. Про це повідомляє видання Page Six, з посиланням на інсайдерів.

Припускають, що однією з причин розриву стала значна відстань, адже Бред Пітт живе в Лос-Анджелесі, а Ніколь разом з 7-річним сином – у Берліні.

Раніше у ЗМІ повідомлялося, що колишня дружина Пітта Анджеліна Джолі розгнівалася, коли дізналася, що актор привіз нову подругу на сімейну віллу у Франції. Зірки досі проходять через судовий процес щодо опіки над дітьми. Тому це також могло вплинути на розрив пари.

Про роман 56-річної зірки з молодою німецькою моделлю стало відомо лише наприкінці серпня 2020 року. 27-річна Потуральські одружена з 68-річним бізнесменом Роландом Мері. Але чоловік був не проти роману своєї дружини, адже вони прихильники вільних відносин.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ