Бред Пітт

Афера на $40 тис: Бреда Пітта звинучають в онлайн-шахрайстві

Shutterstock

Американка Келлі Крістіна вимагає компенсацію в $100 тисяч

Американка Келлі Крістіна вимагає від голлівудського актора Бреда Пітта компенсацію розміром у $100 тисяч за онлайн-шахрайство. Про це пише Page Six.

За даними видання, актор виманив у неї $40 тисяч. Крім цього, пара вже обговорювала весілля. Адвокати Пітта запевняють, що довірливу американку обдурив кіберзлочинець. Проте жінка наполягає на своїй версії. 

Крістіна працює директоркою управління з охорони здоров'я у місті Плейно, штат Техас. За її словами, вона заплатила гроші за те, щоби він 5 разів з'явився на благодійному заході, який вона організовувала для допомоги жертвам урагану "Катріна". У судових документах йдеться, що у пари склалися "тісні взаємини", і вони навіть "обговорювали шлюб". 

"У 2018 році Бред Пітт звернувся до Келлі Крістіни з проханням зібрати кошти для його фонду Make It Right Foundation – благодійної організації на користь жертв урагану "Катріна". Крістіну це прохання переконало, і вони дійшли погодження з певними умовами", – йдеться у справі. 

Крістіна стверджує, що "Пітт" скасовував кожен захід в останню хвилину і обіцяв приїхати наступного разу, проте гроші за участь він не повертав. 

"Судовий процес триває з березня 2020 року. Ця справа важлива для країни, тому я продовжуватиму боротися з фондом Бреда Пітта Make it Right Foundation. У мене є докази, аби підтвердити докази щодо звинувачень", – повідомляє Келлі журналістам. 

Адвокати Пітта спростовують факт знайомства актора з жінкою. Вони запевняють, що Крістіна стала жертвою кіберзлочинця, який удавав із себе голлівудську зірку. 

Раніше стало відомо, що Роналду знову звинувачують у зґвалтуванні. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ