Анджеліна Джолі та Бред Пітт

Анджеліна Джолі програла суд Бреду Пітту про опіку над дітьми, але вона не здається

Колаж 5.ua із фото Shutterstock

На думку судді, свідчення Джолі "не заслуговують на довіру у багатьох важливих сферах"

45-річна Анджеліна Джолі програла суд про опіку над 6 дітьми своєму 57-річному колишньому чоловіку Бреду Пітту, який тепер володіє правом щодо спільного виховання. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Page Six.

Боротьба між голлівудськими зірками тривала протягом 5 років.

"Він (Бред Пітт – "Дивогляд") такий радий. Його єдиний намір – проводити більше часу з дітьми", – розповів інсайдер.

Суддя Джон Аудеркірк вивчив показання свідків і фахівців по роботі з неповнолітніми, які власне займалися опитуваннями дітей. Чоловік сумнівається у тому, що свідчення  Джолі правдиві, а також вони "не заслуговують на довіру у багатьох важливих сферах, і чинний порядок опіки між сторонами повинен бути змінений на прохання пана Пітта в інтересах дітей".

За словами інсайдера, акторка намагалися використовувати усі можливості для того, щоб її колишній чоловік не проводив час з їх спільними дітьми, три з яких, до речі, прийомні.

"Цей процес тривав кілька місяців, і було дуже багато свідків, експертів, терапевтів та інших людей, які були поруч з дітьми і навколо них, і рішення було засноване на цьому", – цитують журналісти інсайдера.

ЗМІ пишуть, що Джолі усвідомила, що може програти справу, а тому захотіла звільнення приватного судді, який був найнятий для розгляду справи. За словами адвокатів акторки, суддя "не зміг належним чином розглянути...інформацію про їхній досвід, потреби або бажання".

На їх думку, він порушив законодавчий кодекс штату, бо останній дозволяє людям від 14 до 17 років давати свідчення. За інформацією іншого джерела, акторка планує продовжити судовий процес.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Бред Пітт "убитий горем" після звинувачень від Анджеліни Джолі у домашньому насильстві.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ