Кевін Спейсі

Кевін Спейсі повертається до кар'єри актора після звинувачень у сексуальних домаганнях

Shutterstock

Артист зіграє детектива, котрий має розслідувати звинувачення в педофілії

Відомий американський актор Кевін Спейсі зіграє головного персонажа у фільмі L'uomo che disegnò Dio ("Людина, яка привернула Бога"). Таким чином, він знову буде грати в кіно після звинувачень у домаганнях. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Yahoo!News.

Продюсером L'uomo che disegnò Dio буде Франко Неро, чоловік Ванесси Редгрейв, яка теж залучена до створення нового фільму. Сюжет дещо натякає на історію головного актора: Спейсі зіграє детектива, котрий має розслідувати звинувачення в педофілії, у якій підозрюється сліпий художник. Останнього зіграє сам продюсер.

"Я був би щасливий повернути Кевіна на знімальний майданчик. Ми чекаємо закінчення пандемії, щоб почати з того місця, де була перервана наша підготовча робота", – розповів Неро.

Кевін Спейсі
Кевін Спейсі
Фото: відкриті джерела

Нагадаємо, що в 2017 році приблизно два десятки людей почали скаржитися на насильство та домагання з боку Кевіна Спейсі, але звинувачення відкликала прокуратура. Тим не менш, Спейсі через це втратив роль у картині Рідлі Скотта "Все гроші світу", а також останній сезон популярного політичного серіалу "Картковий будинок" був без нього у головній ролі.

Восени минулого року проти актора з'явився новий позов щодо сексуальних домагань, які нібито сталися в 80-х роках минулого століття, від актора Ентоні Реппа та неназваного чоловіка. Суд зобов'язав аноніма назвати своє ім'я, після чого той відкликав свій позов.

Однак, позови про зловживання Спейсі все ще розглядають суди США. У королівській прокуратурі також вирішують, чи треба висувати звинувачення актора в сексуальному посяганні. Останнє нібито сталося в період з 2004 по 2015 рік, коли Спейсі був художнім керівником лондонського Old Vic.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що Леді Гага розповіла, що була згвалтована продюсером.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ