Бред Пітт та Анджеліна Джолі

Ексохоронець Бреда Пітта і Анджеліни Джолі розповів, чого вони найбільше боялися

Shutterstock

Чоловік працював у колишнього подружжя 18 місяців

Марк Біллінгем, ексохоронець Бреда Пітта та Анджеліни Джолі, розповів про цікаві подробиці з життя пари, які він помітив за 18 місяців роботи. Про це він розповів журналу Woman's Day.

Марк зазначив, що ставився до подружжя дуже позитивно і навіть захоплювався їхньою парою. Головною умовою роботи була взаємна повага між охоронцем та зірками. Також він відзначив їхній тайм-менеджмент, якому багато хто може позаздрити. 

"У них був час на все: від сімейного життя до благодійності. Я багато чого навчився у них, а вони щось почерпнули від мене", – розповів ексохоронець.

Марк додав, що понад усе пара боялася втратити своїх дітей. Зірки особливо уважно ставилися до безпеки своїх дітей. 

"Їхнім найбільшим страхом був ризик викрадення дітей. Це питання пов'язане з великими грошима, тому вони завжди турбувалися про те, хто саме перебуває поруч з їхніми спадкоємцями", – додав Біллінгем.

За словами охоронця, він швидко знайшов контакт з дітьми зірок. Він був майже як другий батько, оскільки Бред та Анджеліна довіряли Марку. Інколи чоловік міг навіть вивезти дітей на заняття з плавання. 

Раніше ЗМІ помітили Бреда Пітта у будинку Анджеліни Джолі. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ