Бред Пітт та Анджеліна Джолі

Знову разом: ЗМІ помітили Бреда Пітта у будинку Анджеліни Джолі

Shutterstock

Зіркове подружжя розлучилося ще у 2016 році

Американського актора Бреда Пітта помітили біля будинку його колишньої дружини та акторки Анджеліни Джолі після того, як чоловік розірвав стосунки з моделлю Ніколь Потуральскі. Про це пише The Sun. 

За даними видання, наприкінці жовтня ЗМІ помітили, як Пітт під'їжджав до будинку Джолі на своїй автівці. Актор зайшов до маєтку з чорного виходу, аби преса не помітила його візиту до колишньої дружини. Він пробув у будинку близько півтори години, а після цього залишив його знову через чорний хід та поїхав. Причина візиту наразі невідома. 

Нагадаємо, у вересні 2016 року подружжя подало на розлучення та обґрунтувало це сварками через різні методи виховання дітей. Згодом, у серпні 2020 року, Пітт почав зустрічатися з німецькою моделлю Ніколь Потуральскі, однак роман тривав недовго. У жовтні пара оголосила про розставання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ