Бред Пітт і Анджеліна Джолі

Бред Пітт розповів про улюблене місце для сексу з Джолі

Shutterstock

У пари ніколи не було проблем у сексуальному житті

Головний голлівудський красень Бред Пітт розкрив пікантні подробиці свого сексуального життя з кінодівою Анджеліною Джолі. Про це пише "Дивогляд" із посиланням на The Mirror.

Пітт і Джолі познайомилися у 2005 році на зйомках фільму "Містер і місіс Сміт". Пристрасть, яка вирвала між головними героями, спалахнула і між самими акторами і дуже швидко вони стали головною парою Голлівуду.

Містер і місіс Сміт
Містер і місіс Сміт
Фото: Колаж із фото 20th Century Fox

Зірки прожили разом 12 років (6 із них в офіційному шлюбі). І, як розповів сам Пітт, у пари ніколи не було проблем у сексуальному житті.

Актори любили різні експерименти, Джолі часто брала секс-іграшки і спокушала коханого еротичною білизною.

За словами Бреда, вони не обмежувалися спальнею і любили займатися сексом у незвичних місцях. На подвір’ї маєтку у пари було таємне місце, де вони могли усамітнитися так, щоб їх ніхто не бачив: це був кам’яний грот, розташований за басейном.

Пара виховувала разом 6 дітей, однак у 2019 році весь світ шокувала звістка про те, що найкрасивіша зіркова пара світу розлучається.

З тих пір між Джолі і Піттом не припиняється судова тяганина за право опіки над дітьми.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ