Бред Пітт

Бред Пітт зізнався, що стриптизерки зробили великий внесок у його акторську кар'єру

Shutterstock

Це відбулося, коли майбутній оскароносець міг лише мріяти про кіно

Всесвітньовідомий американський актор Бред Пітт приголомшив заявою про те, що стриптизерки змінили його життя на краще. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Mirror.

Ще з дитинства майбутній оскароносець мріяв про акторську діяльність та кінематограф. Щоб втілити цю мрію в життя він переїхав до Лос-Анджелеса.

Тривалий час молодий Бред Пітт працював водієм та розвозив стриптизерок по різних заходах. Одна з жінок і відкрила для нього початковий шлях у кінематограф.

Стриптизерка розповіла Пітту про курс Роя Лондона, який насправді кардинально змінив його життя.

Грошей на оплату навчання не було. Тому Брет Пітт певний час працював у костюмі курчатка та закликав відвідувачів до ресторану. Він також продовжував розвозити стриптизерок.

"Моя робота полягала в тому, щоб возити їх на холостяцькі вечірки. Я забирав їх, збирав гроші, вмикав музику та ловив одяг дівчат. Це була не дуже хороша атмосфера", – зізнався Бред.

Пітт зізнається, що після цих курсів він отримав свою першу роль у кіно:

"Рой був крутим, милим, співчутливим, жорстким. Я віддаю йому належне за те, що він вказав мені напрямок... Я багато чому навчився у цієї людини. Я сумую за нею", - наголосив 57-річний Бред.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Бред Пітт розповів про улюблене місце для сексу з Джолі.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ