Ален Делон

В актора Алена Делона провели обшуки та вилучили незаконну зброю

Shutterstock

88-річна легенда кіно не мав офіційного дозволу на володіння цією зброєю

У резиденції відомого французького актора Алена Делона поліція Франції конфіскувала 72 одиниці вогнепальної зброї та більше ніж 3000 боєприпасів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ВВС.

Обшуки провели у житлі актора, розташованому в містечку Душі-Монкорбон, що знаходиться приблизно за 135 км від столиці. В оселі знаменитості, крім арсеналу зброї, також знайшли стрілецький тир.

Відповідно до заяви прокуратури, Ален Делон не мав офіційного дозволу на володіння цією зброєю. Рішення про проведення обшуку було ухвалене після того, як чиновник, призначений судом для зустрічі з Делоном, виявив у актора зброю та повідомив про це судді.

Ален Делон, 88-річний ветеран французького кінематографа, який засяяв у таких кіношедеврах, як "Самурай" та "Борсаліно", останнім часом мав проблеми зі здоров'ям. Після пережитого інсульту в 2019 році, він також боровся з іншою важкою хворобою, деталі якої французькі медіа не уточнюють.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що актора Алена Делона визнали недієздатним.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ