Шерон Стоун переконували займатися сексом під час зйомок відомого фільму – подробиці

Відома голлівудська актриса Шерон Стоун викликала широкий резонанс, поділившись новими подробицями зі своєї автобіографічної книги

Вона вперше відкрила ім'я продюсера, який намагався змусити її до сексуальних стосунків з іншим актором під час зйомок трилера "Тріска" у 1993 році. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

Акторці казали, що секс покращить хімію між нею і її колегою

66-річна акторка розповідала про цей інцидент у своїх мемуарах 2021 року, проте лише зараз вирішила назвати імена: продюсера Роберта Еванса та актора Вільяма (Біллі) Болдвіна, брата Алека Болдвіна. Шерон Стоун згадала, що "Тріска" стала її наступною роботою після великого успіху в "Основному інстинкті".

Вона поділилася, що виробнича команда мала великі сподівання на фільм і схвалила її участь, але згодом почала перекладати вину за власні помилки на неї, особливо критикуючи вибір режисерів і акторів. Стоун описала момент, коли Еванс запросив її до свого офісу, де вона сиділа на низькому дивані, слухаючи, як він розповідає про свої стосунки з Авою Гарднер і наполягає на тому, що Стоун повинна мати секс з Болдвіном для покращення його акторської гри.

Шерон Стоун
Шерон Стоун
Фото: BBC

Актриса розповіла, що продюсер стверджував: їхній секс покращить хімію на екрані, вважаючи, що проблема фільму полягала у нестачі цієї самої хімії, а Стоун звинувачували в надмірній тривожності та непрофесіоналізмі.

"Він сказав, що нам потрібно, щоб він став краще проявлятися у фільмі, адже саме в ньому полягала проблема. І якби я могла переспати з Болдвіном, тоді на екрані у нас була б хімія, і якби я просто зайнялася з ним сексом, це врятувало б фільм, і що справжня проблема з фільмом була в мені, тому що я була настільки стривоженою, і що я взагалі поводжуся не як справжня акторка, яка могла б просто тр*хнути його і повернути все в потрібне русло", – поділилася вона.

Вона також зазначила, що працюючи з Майклом Дугласом у "Основному інстинкті", ніхто не вимагав від неї сексу для покращення його гри, відзначаючи професіоналізм Дугласа, який знав, як досягати мети без подібних вимог.

"Мені не треба було тр*хатися з Майклом Дугласом. Майкл міг прийти на роботу і знати, як дістатися мети, зіграти цю роль, відрепетирувати і з'явитися на екрані. А тепер я раптом опинилася в бізнесі під назвою "тр*хати людей", – додала Стоун.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що Шерон Стоун приголомшила новиною про викидні. За її словами, за свої 64 роки вона пережила втрату дев'ятьох дітей.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше