Галина Гатчинс

Загибель операторки українського походження Галини Гатчинс – трагічна історія отримала продовження

Halyna Hutchins / Facebook

Трагедія сталася 21 жовтня 2021 року

У штаті Нью-Мексико (США) присяжні винесли вердикт, згідно з яким Ханна Гутьєррес, яка відповідала за зброю на зйомках кінострічки "Іржа", визнана винною у ненавмисному вбивстві операторки Галини Гатчинс українського походження. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Reuters.

Протягом десяти днів засідань основна увага приділялась оцінці ризиків, які могла створити Гутьєррес для інших членів знімальної групи та акторів. Суддя Мері Марлоу Соммер віддала розпорядження про негайний арешт Гутьєррес, якій тепер може загрожувати до 18 місяців ув'язнення.

За інформацією, що надійшла, 21 жовтня 2021 року Гутьєррес випадково зарядила бойовий патрон у револьвер Colt.45, з яким актор Алек Болдвін працював на місці зйомок. В результаті Болдвін, спрямувавши зброю на камеру та зробивши постріл, випустив смертельну кулю, яка вразила Гатчинс і поранила режисера Джоела Соуза.

Болдвін відкидає звинувачення в тому, що він натискав на курок. Суд над Болдвіном у справі про ненавмисне вбивство призначено на 10 липня.

Спеціальна прокурорка штату Нью-Мексико Карі Морріссі зазначила, що цей випадок висвітлює серію безперервних порушень правил безпеки, які призвели до загибелі людини та мали на меті ще одну майже смертельну трагедію. З іншого боку, захист Гутьєррес стверджує, що компанія, яка займалась виробництвом стрічки, прагнула зекономити на витратах, призначивши Гутьєррес виконувати обов'язки зброярки та асистентки реквізиту на неповну ставку в знімальній групі вестерна.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що суд зобов'язав Алека Болдвіна виплатити кошти сину вбитої ним Галини Гатчинс.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ