Алек Болдвін

Суд зобов'язав Алека Болдвіна виплатити кошти сину вбитої ним Галини Гатчінс – ЗМІ

Shutterstock

Суддя дійшов висновку, що це справедливе та доречне рішення

Суд зобов'язав актора Алека Болдвіна виплатити компенсації сину операторки Галини Гатчінс, Андросу, коли той досягне 18 та 22 років. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ВВС.

Американський актор і родина української операторки Галини Гатчінс, яку він випадково застрелив на зйомках фільму "Іржа", врешті-решт підписали мирний договір. Суд прийняв рішення щодо позову чоловіка загиблої Метью Гатчінса проти Болдвіна.

Ще у жовтні минулого року сторони дійшли до спільного рішення, але з того часу чекали на офіційне підтвердження суддею. Деталі не розголошуються, але, згідно з інформацією журналістів, зірка Голлівуду був зобов'язаний судом виплатити компенсації сину операторки Андросу, коли той досягне 18 та 22 років.

У суді дійшли висновку, що це справедливе та доречне рішення, яке відповідає найкращим інтересам Андроса Гатчінса. Також Метью Гатчінс стане виконавчим продюсером фільму "Іржа", зйомки якого поновили після трагедії на майданчику.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що відомо про українку Галину Гатчінс, яку випадково застрелив Алек Болдвін.

Дивіться також відео 5 каналу: ЗЕЛЕНІ СВЯТА: як традиційно святкували в різних регіонах України

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ