Аль Пачіно

Змусив робити ДНК-тест: 83-річний Аль Пачіно сумнівається, що є батьком своєї майбутньої дитини

Фото з відкритих джерел

У актора були проблеми зі здоров'ям, які не дозволяли йому знову стати батьком

Голлівудський актор Аль Пачіно, який незабаром знову стане батьком, змусив свою кохану зробити тест ДНК, передає "Дивогляд" із посиланням на TMZ.

У актора виникли сумніви, що він є справжнім батьком дитини, на яку чекає його 29-річна дівчина Нур Альфаллах. Річ у тому, що певний час у Аль Пачіно були проблеми зі здоров'ям, які не дозволяли йому знову стати батьком.

Він був приголомшений, що його кохана вагітна. Через це у знаменитості виникли підозри і він попросив жінку зробити ДНК-тест. Нур Альфаллах погодилася на це і результати тесту продемонстрували, що біологічним батьком її майбутньої дитини дійсно є Аль Пачіно.

Для жінки цей малюк стане первістком. У актора вже є троє дітей від попередніх стосунків.

Нур Альфаллах відома також, як "мисливиця" на літніх акторів". Раніше жінка зустрічалася з Міком Джаггером, якому на той момент було 78 років, а до цього – з 60-річним мільярдером. Також Нур Альфаллах приписували роман з 91-річним Клінтом Іствудом, але вона заперечувала чутки і казала, що він просто друг її родини. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у 79-річного Де Ніро народилася сьома дитина.

Дивіться також відео 5 каналу: Молода картопля по ₴130 – бо війна і холодна весна. Але ціни ще впадуть

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ