Долар

Подружжя хоче відсудити в авіакомпанії $1 млрд – що сталося

Shutterstock

"Це було дуже тривожно"

Подружжя з Портленда (штат Орегон, США), яке подорожувало літаком компанії Alaska Airlines і стало свідками випадкового викиду заглушки дверей під час польоту, подало позов проти туроператора на суму в $1 млрд. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Star.

5 січня Аманда Стрікленд разом зі своїм партнером Кайлом Рінкером прямували до Онтаріо, коли поблизу їх місць сталася нещасна подія. Зараз вони, разом із ще одним пасажиром, звертаються за великою фінансовою компенсацією від Alaska Airlines та Boeing, стверджуючи, що цей інцидент залишив в них травми.

Вони вказують на те, що цей політ радикально перекроїв їх життя. Американка висловилася, що не пройшло й дня без спогадів про той інцидент.

Поблизу пари знаходився 15-річний хлопець, якому сильний потік повітря, що увірвався всередину літака через відсутню дверну заглушку, зірвав верхню частину одягу. Вони описали, що всередині було настільки холодно і гучно, що вони лише могли обійматися, чекаючи на посадку.

"Це було дуже тривожно. Ми не могли розчути навколишні звуки, але відчували холодне повітря, що проносилося повз нас", – поділилася Аманда.

Їх адвокат Джонатан Джонсон зазначив, що існували попереджувальні сигнали ще до того, як літак взяв курс у небо.

"Проблема з Alaska, на цьому конкретному літаку в них було кілька попереджень, попереджень про моніторинг тиску повітря. Насправді я думаю, вони говорили, що цей літак не може літати над водою", – висловився він.

Адвокат також наголосив на потенційних проблемах з Boeing, зазначивши, що компанія не завжди самостійно виготовляє всі свої компоненти.

Випадок, коли двері літака Alaska Airlines на висоті 5 кілометрів несподівано відкрилися під час польоту, був розглянутий та оцінений через кілька тижнів після інциденту. Офіційні особи заявили, що наслідки могли бути набагато гіршими, якби найближчі до дверей місця були зайняті. Вони припустили, що причиною відкриття могла стати несправність заглушки.

Стрікленд і Рінкер вимагають, щоб відповідальні особи понесли відповідальність за їхній досвід, сподіваючись запобігти подібним інцидентам у майбутньому. Справа, яка залучила десятки пасажирів, що перебували на борту цього рейсу, зараз знаходиться на розгляді Національної ради з безпеки на транспорті, але дата її завершення поки що залишається невідомою.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у Німеччині внаслідок негоди літак примерз до землі.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ