Автори фільму "20 днів у Маріуполі" на Оскарі

Режисер "20 днів у Маріуполі" Мстислав Чернов розповів, як зал на "Оскарі" реагував на його промову – відео

EPA

"Вони плакали"

Режисер документального фільму "20 днів у Маріуполі" Мстислав Чернов розповів, як гості церемонії "Оскар" реагували на його промову. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його інтерв'ю для "Голосу Америки".

Нагадаємо, що український фільм "20 днів у Маріуполі" переміг на "Оскарі" у номінації "Найкращий документальний повнометражний фільм". Під час вручення нагороди Мстислав Чернов вийшов на сцену та виступив зі зворушливою промовою, яка тривала 45 секунд.

"В залі була така тиша, що я міг почути удар шпильки об підлогу. Це була найбільша тиша, яку я чув у цій залі за всю церемонію", – поділився він.

За словами режисера, гості залу театру "Долбі" чули та розуміли сенс його слів.

"Я відчуваю, що так, мене почули. І декілька людей сказали мені після церемонії, що вони плакали. І я був такий щасливий знати, що мої слова дійшли до їхніх сердець… У мене було стільки пропозицій, стільки ідей від людей з усієї країни щодо того, що сказати. І насправді було досить складно вирішити, що говорити. Ви повинні їх вкласти в ці 45 секунд, які ви маєте на сцені. До останнього моменту я не був упевнений, що збираюся сказати. І всі, з ким я спілкувався – режисери, актори, – вони висловлювали підтримку Україні. Вони висловлювали занепокоєння тим, що зараз відбувається. І ця підтримка України провалюється. Це те, що в голові людей", – додав він.

Раніше "Дивогляд" розповідав про 5 фактів про фільм "20 днів у Маріуполі", які ви не знали.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ