Марія Пєвчих

Продюсерка фільму "Навальний" дивно висловилася про фільм "20 днів у Маріуполі" – реакція українців

Скріншот із соцмереж

"Взагалі політичні документалки рідко виграють Оскар"

Продюсерка документального фільму "Навальний" і колишня радниця покійного політика Марія Пєвчих своєрідно висловилася про український документальний фільм "20 днів у Маріуполі". Про це повідомляє "Дивогляд".

Пєвчих привітала стрічку з перемогою на "Оскарі", але назвала її "політичною документалкою".

"Взагалі політичні документалки рідко виграють Оскар. Так вважалося завжди і минулого року дуже багато людей з індустрії розповідали мені, що в Академії політику не шанують. Краще про природу щось зніміть. Щось добре. Але другий рік поспіль документальний Оскар бере політичне кіно. Жахлива правда про злочини путінського режиму. Я вітаю команду фільму 20 Days in Mariupol із заслуженою перемогою. Я мрію, щоб путін заплатив неймовірно високу ціну за те пекло, яке він сіє по всьому світу. Подивіться цей фільм обов'язково", – написала вона.

Українські користувачі різко відповіли соратниці Навального, особливо їх зачепила заява про "політичну документалку". У коментарях вони зазначили, що цей фільм насправді "фільм про злочини її країни проти мирного населення України", "документалка про те, як рф стирала з лиця землі ціле місто", "це не політика, а життя для українців", "хроніка звірств росії, про простих росіян, які перетворилися у безжальних вбивць" і так далі.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що на росії почалася істерика після перемоги на Оскарі українського фільму "20 днів у Маріуполі".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ