Шерон Стоун

"Я втратила дев’ятьох дітей": Шерон Стоун приголомшила новиною про викидні

BBC

Знаменитість підтримала жінку, яка відверто розповіла про смерть ненародженої дитини

Відома американська акторка Шерон Стоун шокувала мережу новиною про те, що за свої 64 роки пережила дев'ять викиднів. Детальніше про це розповідає "Дивогляд".

Приголомшливими подробицями свого життя жінка поділилася в одному з коментарів у соцмережі Instagram, під публікацією журналу People. Цей допис присвячений інтерв'ю, яке дала порталу Пета Маргатройд – дружина Макса Чмерковського, одного з суддів програми "Танці з зірками".

"Я втратила дев’ятьох дітей. Це не дрібниця, фізично чи емоційно, але ми змушені переносити це на самоті, потай і з якимось почуттям невдачі, замість того, щоб отримати таке необхідне співчуття та зцілення, яких ми так потребуємо. Жіноче здоров’я та добробут, залишені під опікою чоловічої ідеології, стали в кращому разі слабкими, неосвіченими насправді і жорстоко придушують зусилля", – заявила Шерон Стоун.

Знаменитість також висловила свою думку щодо стигматизації, яка заважає людям розповідати про наболіле, про своє горе. Зокрема, викидні.

"У нас, як у жінок, немає форуму, щоб обговорити глибину цієї втрати", – зазначила акторка.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що Шерон Стоун відверто зізналася про аборт.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ