Scarlett Johansson, Скарлетт Йоганссон

Акторка Скарлетт Йоганссон народила другу дитину

Shutterstock

Жінка подарувала первістка своєму чоловікові

Всесвітньовідома американська акторка та зірка фільму "Чорна вдова" вдруге стала мамою. Жінка народила первістка своєму чоловікові. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Hollywood Reporter.

Цією новиною з суспільством у своїх Instagram-stories поділився молодий татусь та чоловік акторки Колін Жост. У дописі він розповів, що кохана народила йому сина, якого назвали Космо. 

"Добре-добре, у нас народилась дитина. Його ім'я Космо. Ми його дуже сильно любимо. Будемо дуже вдячні за приватність", – написав Колін Жост.

Інсайдери не раз наголошували на тому, що акторка при надії. Про народження первістка розповідав й Колін Жост. Однак, незважаючи на це, упродовж усієї вагітності Скарлетт Йоганссон ретельно приховувала свій стан. Вона ще й досі ніяк не прокоментувала народження сина. Акторка також виховує 6-річну доньку Роуз, яку народила від французького журналіста Ромена Доріака. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ