Немовля

"Трапляється лише раз на 500 тис": в Ізраїлі немовля народилося з ембріоном у шлунку

Shutterstock

На останніх місяцях вагітності лікарі помітили, що живіт дитини дещо більший за звичайний

В Ізраїлі, місті Ашдод, жінка народила дівчинку, у шлунку якої було виявлено ембріон. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Times of Israel.

На останніх місяцях вагітності жінки лікарі помітили, що живіт дитини дещо більший за звичайний. Вони зазначили, що у шлунку плоду міститься якийсь предмет. 

Коли дитина народилася, її уважно обстежили та виявили усередині неї близнюка, який не зміг повністю розвинутися. Лікарі зазначають, що такі випадки трапляються дуже рідко, лише один раз на 500 тис пологів.

У цьому випадку медики змогли побачити, що від ембріона залишилося лише серце та деякі кістки.

Лікарі розповідають, що на ранній стадії вагітності в організмі жінки формуються два ембріони. З часом один з них може поглинути іншого

"Це відбувається в процесі розвитку плоду, коли є порожнини, які закриваються під час розвитку, і один з ембріонів потрапляє в такий простір. Цей ембріон частково розвивається, але не виживає і залишається всередині", – розповідають фахівці.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що жінка розповіла, як народила дитину уві сні.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше