Прапор Канади

У Канаді поліція дала населенню абсурдну пораду для боротьби зі злочинцями

Shutterstock

"Залишайте свої брелоки біля вхідних дверей"

У місті Торонто (Канада) зростає проблема крадіжок авто, і поліція, схоже, не знаходить ефективних шляхів боротьби з нею. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на BlogTO.

На одній із зустрічей з громадськістю, присвяченій безпеці, правоохоронець запропонував власникам автомобілів у разі крадіжки просто віддати свої машини злочинцям. 

Констебль Марко Річчарді з TPS висловив думку, що власникам краще дозволити злодіям легко отримати ключі від авто. На заході в Етобіко порадили, щоб люди спростили злочинцям завдання отримання доступу до їх транспорту.

"Щоб запобігти можливості нападу на ваш будинок, залишайте свої брелоки біля вхідних дверей, тому що вони вриваються у ваш будинок, щоб вкрасти вашу машину. Більше їм нічого не потрібно", – зазначив Річчарді.

Ця порада викликала подив у громадян, які побоюються жорстоких нападів. Відгукуючись на неї, один з жителів навіть залишив на вікні своєї машини записку для потенційних злочинців з повідомленням, що машина не закрита, аби уникнути розбиття скла.

Такі поради з'явилися на тлі інших неоднозначних заяв поліції Торонто. Не так давно вони розпочали акцію протесту проти скорочення фінансування, повідомляючи злочинцям про можливу затримку прибуття поліції на місце злочину.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у Канаді конспіролог звинувачував уряд у лісових пожежах, які сам і влаштовував.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ