"Пекло на землі": жертва сексуальної секти "Діти Бога" розповіла, що вона пережила (фото)

Приблизно 15 тисяч людей були членами культу "Діти Бога" під час його розквіту, коли він успішно обдурював людей і маніпулював темами любові та релігії

Одна з вцілілих жертв культу, 36-річна Даніелла Местянек Янг, постійно працює над тим, щоб розповідати громадськості про жахи життя у цій секті. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Sun.

Сексуальне насильство стосовно дітей та інші жахи

Даніелла – донька високопоставленого члена секти, але вона змогла втекти у 15-річному віці. Наразі вона мешкає у Вашингтоні. Жінка написала книжку "Некультурна" – це мемуари, присвячені перебуванню у зазначеному культі, члени якого здійснювали щодо неї фізичне та сексуальне насильство.

Відомо, що секту заснували у 1968 році як "Підлітки за Христа", яку колишній священник Девід Берг зарекомендував як привабливе місце для вигнанців і хіпі. Вважається, що приблизно 15 тисяч людей були членами цієї групи за часів її розквіту. Також 130 колоній культу знаходилися у різних країнах.

Послідовників цієї секти вчили, що зовнішній світ – це зло. Для "зміни прошивки" її члени застосовували тілесні покарання та навіть медичну недбалість. Масштаби були настільки серйозними, що Янг розділила думку інших членів секти, які назвали культ "пеклом на землі".

Даніелла розповіла, що її матір у 13-річному віці вимушено стала дружиною 39-річного чоловіка. Це було пов'язано з працею і торгівлею дітьми. Сама дівчина в 5 років стала жертвою сексуального насильства.

"Я пережила дуже страшне сексуальне насильство, і я подумала, що якщо це Божа любов, то я не хочу мати з цим нічого спільного. Вони дивилися, як мене тягнув педофіл... І мене не було 10 годин. І ніхто не ставив жодних запитань", – розповіла вона.

На щастя, згодом матір допомогла своїй дитині втекти, завдяки чому дівчина дісталася Техасу, маючи лише паспорт.

"Я повинна була втекти до 16 років, тому що в 16 років від тебе очікують, що ти займатимешся сексом з усіма, хто тебе попросить, і не користуватимешся протизаплідними засобами, оскільки, звісно, культ хоче, щоб ти була вагітною", – поділилася вона.

Наразі Даніелла вивчає психологію культу та динаміку групової поведінки. Вона зараз виховує доньку, а ось дідусь жінки і зараз керує фінансами "Діти Бога", які обчислюються сотнями мільйонів доларів.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що на росії вчитель історії розповідав школярці про красу в Стародавній Греції на прикладі своїх оголених фото.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше