Вчитель історії

На росії вчитель історії розповідав школярці про красу в Стародавній Греції на прикладі своїх оголених фото

російські ЗМІ

Педагог любив обговорити пікантні теми з дітьми

У вологодській області (росія) 44-річний вчитель історії надсилав учениці 7-го класу школи свої оголені фото та просив від неї аналогічного контенту. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на російський Telegram-канал Mash.

Стверджується, що педагог любив обговорювати зі школярами різні пікантні теми. Зокрема, 14-річній школярці він розповідав про особливості Стародавньої Греції, населення якої вважали публічну наготу нормальним явищем.

Під приводом розповідей про цю цивілізацію і її розуміння краси чоловік надсилав учениці свої оголені фото та просив, щоб вона теж зробила подібні знімки. Однак дивне спілкування помітила мама 14-річної та звернулася до поліції.

Правоохоронці порушили кримінальну справу за статтею про розпусні дії щодо неповнолітньої. Вчителя відсторонили від уроків і наразі він перебуває під підпискою про невиїзд. Працівники школи кажуть, що 44-річний є доброю людиною і професіоналом.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що на рф школярку та її рідних перевірила поліція через "проукраїнські" косички.

Дивіться також відео 5 каналу: НЕЗВИЧАЙНА монета тепер може потрапити до гаманців українців! Нові 10 гривень з логотипом ЗСУ

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ