Василь Ломаченко

Ломаченко після програшу чемпіонського бою заявив, що збирається допомагати московському патріархату – відео

lomachenkovasiliy / Instagram

Жодного слова про агресію рф проти України

Ексчемпіон світу в трьох вагових категоріях Василь Ломаченко дав інтерв'ю після поразки від абсолютного чемпіона у легкій вазі Девіна Гейні. Про це повідомляє "Дивогляд".

Бій, який пройшов у Лас-Вегасі (США), був напруженим і тривав повну дистанцію з 12 раундів. У підсумку судді одноголосно віддали перемогу 24-річному американцю Гейні: 116–112, 115–113, 115–113.

"Дякую всім. Спочатку я хочу подякувати своєму Богу, Ісусу Христу. Також я дякую моїй команді: батьку, менеджеру, катмену, моїй родині, моїм друзям. І всім вам, друзі, дякую за підтримку", – сказав Ломаченко.

На думку 35-річного спортсмена, він перебуває у хорошій формі та може надалі залишатися у боксі. Він назвав Гейні сильним і чудовим бійцем, але додав, що це не найкращий P4Р боксер.

"А тепер я хочу повернутися додому, допомагати моїй Україні та моїй Українській православній церкві", – додав він.

Ломаченко не сказав жодного слова про агресію рф проти України та про те, як важливо підтримувати нашу країну.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що Ломаченко порівняв Україну з нацистською Німеччиною.

Дивіться також відео 5 каналу: НЕЗВИЧАЙНА монета тепер може потрапити до гаманців українців! Нові 10 гривень з логотипом ЗСУ

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ