"Звідки куди" фільм

У Каннах покажуть фільм про українців, які евакуювалися з-під обстрілів – трейлер

відкриті джерела

Поява стрічки на кінофестивалі допоможе ще більше висвітлити війну в Україні

У мережу виклали трейлер до фільму про евакуацію українців з-під обстрілів, який покажуть на Каннському кінофестивалі, передає "Дивогляд".

Фільм під назвою "Звідки куди" створювався у співпраці України з Польщею та Францією. Його сюжет розповідає про українців, які з початку повномасштабної війни в Україні вимушені були залишити свої домівки і шукати прихисток у безпечному місці.

Копродюсерка Анна Паленчук розповіла, що у трейлері яскраво відображена вся атмосфера фільму і те, через що довелося пройти українським жінкам, чоловікам і дітям.

"Я особисто дуже вдячна режисерові Мачеку за те, що він півроку самостійно евакуював біженців і всьому польському народу за підтримку українців під час війни", – сказала Паленчук.

Копродюсерка вважає, що поява цього фільму на Каннському кінофестивалі допоможе ще більше висвітлити війну в Україні і життя людей у цих умовах.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у мережу виклали трейлер останньої частини Форсажу.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ