"Я не хотіла робити фільм про війну", Надія Парфан

"Я не хотіла робити фільм про війну": стрічка Надії Парфан доступна для перегляду на Takflix безкоштовно

Docudays UA

Сюжет розповідає про перші тижні повномасштабної війни

Українська стрічка режисерки Надії Парфан під назвою "Я не хотіла робити фільм про війну" доступна для перегляду в онлайн-кінотеатрі Takflix, передає "Дивогляд".

Сюжет фільму розповідає про перші тижні повномасштабної війни. Історії життя людей, які створили режисерка разом із чоловіком Іллею Гладштейном, поки поверталися із Близького Сходу до Києва. По дорозі Надія Парфін документувала історії своїх близьких, а також власні емоції.

Також у фільмі покажуть маріупольського режисера Олександра Суровцова, журналістку Анастасію Станко й мистецтвознавицю Оксану Семенік.

Для музичного супроводу обрали композиції авангардної співачки Світлани Няньо й електронного артиста Андрія Соколова.

На території України стрічка "Я не хотіла робити фільм про війну" доступна для перегляду абсолютно безкоштовно за посиланням.

Фільм можна пропонують трьома мовами (українською, англійською, російською), він також має українські та англійські субтитри.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що документальний фільм про військові події в Україні з 2014 року виходить у прокат.

Дивіться також відео 5 каналу: СБУ викрила блогерів, які "засвітили" ППО у Києві

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ