Світлана Лобода

"Гроші не пахнуть?": українців обурив анонс концерту Світлани Лободи у Києві

lobodaofficial / Instagram

Користувачі нагадали, що артистка сплачувала податки на росії

Osocor Residence анонсував проведення 25 серпня у Києві благодійного концерту співачки Світлани Лободи, що обурило багатьох українців. Про це повідомляє "Дивогляд".

Організатори зазначили, що це благодійний концерт, за допомогою якого збиратимуть гроші на відновлення ЛОР-відділення дитячої лікарні "Охматдит". Зокрема, йдеться про ремонт і облаштування у відділенні 3 просторих оглядових, 6 палат із двомісним розміщенням, 2 одномісних палат із санвузлом, кухні-їдальні та дитячої.

В Osocor Residence вирішили об'єднати зусилля зі Світланою Лободою, яку запросили виступити з концертною програмою "Made in U". Однак багатьом українцям це не сподобалося.

Так, користувачі соцмережі пишуть, що артистка тривалий час жила і працювала на росії, де сплачувала податки, за які рф тепер вбиває українців. Аудиторія не вірить Лободі та вважає, що за допомогою концерту хочуть виправити репутацію співачки.

  • "Яка хороша співачка, хворим діткам допомагає...А скількох українських дітей вбила рашка за гроші, сплачені лободою у вигляді податків?"
  • "Бачу русоботи набігли відбілювати цю істоту. Навіть паляться однаковими каментами. Це зрадниця України, яка в ефірі рашистських каналів розповідала про звірства "укронацистів". Ким треба бути, щоб повірити, ніби воно там щось ніби усвідомила. Мабуть, і досі працює на кремль"
  • "Гроші не пахнуть? Знову рузькій мір сюди тягнете?"
  • "російська шльондра Лобода не повинна виступати на українській сцені! Може ще Філю та Лєпса запросимо?"
  • "Як таке може бути? Людина, яка "малєнькіє люді" і "адін народ" тепер виступатиме в Києві! Ви зійшли з розуму?!"

Раніше "Дивогляд" повідомляв, що Світлана Лобода спробувала виправдатися за свої концерти на росії і розповіла, чому не залишилася в Україні.

Дивіться також відео 5 каналу: НЕЗВИЧАЙНА монета тепер може потрапити до гаманців українців! Нові 10 гривень з логотипом ЗСУ

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ