Віктор Павлік і Катерина Репяхова

У Німеччині скасували концерт Віктора Павліка через скандал з перепусткою

viktorpavlik / Instagram

"Організатори прийняли рішення скасувати концерт"

Нещодавно народний артист України Віктор Павлік став учасником гучного скандалу після того, як його дружина Катерина Репяхова публічно похизувалася перепусткою, що дозволяє проїзд Південним мостом у Києві, який закритий для цивільного транспорту. Невздовзі після цього у Німеччині скасували заплановані концерти співака, передає "Дивогляд".

На днях Катерина Репяхова опублікувала відео, на якому вона разом із чоловіком їдуть Південним мостом. Наразі цей об'єкт вважається режимним. Пересування ним заборонено для цивільного транспорту і можливе лише зі спеціальною перепусткою.

Жінка відмітила, що "це задоволення не для всіх" і тільки її чоловік може дозволити собі подарувати їй таке задоволення:

"Мене чоловік везе по Південному мосту. Це задоволення не для всіх. Тільки мій чоловік дарує мені такі романтичні подарунки", – похвалилася вона, а Віктор Павлік показав дозвіл на проїзд.

Катерина майже одразу видалила цей допис зі свого блогу, однак скандал дуже швидко набув розголосу. Правоохоронці забрали перепустку в Павліка, пояснивши йому і дружині, що під час війни не можна публікувати фото і відео з режимних об'єктів. 

Через цей конфлікт у Німеччині був скасований концерт Віктора Павліка. Про це повідомила Діана Янушкевич:

"У зв'язку з обставинами, які мали місце в житті артиста 16-17 травня, організатори прийняли рішення скасувати концерт Віктора Павліка. Хто виступатиме на благодійному концерті 4.06 ми повідомимо пізніше", – повідомила Янушкевич.

А раніше "Дивогляд" розповідав, що відео роботи ППО у Києві, яке підхопили росіяни, виклала у мережу блогерка та дружина наркобарона.

Дивіться також відео 5 каналу: Очистити Україну від смертельного залізяччя мОСКОЛОТИ – завдання демінерів та професійних саперів

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ