Вогонь

У Канаді конспіролог звинувачував уряд у лісових пожежах, які сам і влаштовував – подробиці

Shutterstock

Внаслідок його дій сотні людей покинули свої оселі

У Квебеці (Канада) в організації 14 підпалів лісів визнав себе винним чоловік, який звинувачував у пожежах уряд. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на CBC.

Браян Паре ділився у соцмережах конспірологічними теоріями про причини загоряння і зміну клімату, зокрема, що уряд спеціально влаштовує лісові пожежі. Однак у підсумку 38-річний канадець визнав свою провину в серії підпалів, внаслідок яких сотні людей покинули свої оселі.

Суд провів відповідне засідання 15 січня. Найбільшою пожежею, влаштованою чоловіком, вважається інцидент на озері Каван. Внаслідок цього згоріло близько 873 гектари лісу.

Поліцейські вперше поговорили з Браяном ще 2 червня, бо його помітили у районі пожежі та вважали свідком. Тоді він заперечував, що якимось чином пов'язаний з пожежею.

Коли він розмовляв з правоохоронцями, то продемонстрував свою зацікавленість загоряннями. Це викликало підозри у поліції. Потім слідчі органи вивчили публікації чоловіка у Facebook і прийшли до висновку, що його погляди та поведінка збіглися з профілем підозрюваного, який склали фахівці.

Потім поліція почала слідкувати за пересуваннями Паре та встановила, що 1 і 5 вересня він був у районах інших пожеж. Його заарештували 7 вересня та допитали, під час чого підозрюваний зізнався у десяти пожежах.

Він майже завжди мовчав під час засідання, тільки відповідаючи "Так" на деякі питання суду. Загалом він визнав себе винним в організації 14 підпалів.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як собака випадково спричинив пожежу за допомогою фену.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ