Даша Астаф'єва

"Дуже любила все російське": Даша Астаф'єва прокоментував свої концерти на рф до повномасштабної війни

da_astafieva / Instagram

За словами артистки, до кінця свого життя вона буде просити вибачення

Українська співачка та модель Даша Астаф'єва розповіла, чому вона до повномасштабної війни їздила виступати на росію. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на інтерв'ю артистки.

Артистка стверджує, що раніше вона захоплювалася російською культурою через притаманний більшості комплекс меншовартості. Однак згодом вона позбулася цих ілюзій.

"Це моє відчуття провини, тому що я дуже любила все російське. Це внутрішнє відчуття колгоспу, яке ти намагався перебити російським кінематографом, класикою, бажанням говорити гарною російською. І це відчуття, що ми всі любили росію і вважали її наддержавою... А коли я їздила і бачила, які вони всі скнари к*нчені. Я сварилася з людьми, доводячи, які вони насправді. Ти із заплющеними очима заходиш в аеропорт і носом чуєш, що ти у росії. Це скупість, ненависть один до одного. І з цієї висоти любові, коли почалася війна, я пі*д*нулася об землю", – поділилася вона.

За словами Астаф'євої, кожен свій значний гонорар вона отримувала від росії лише тому, що з українського шоу-бізнесу її витісняли інші артисти. Водночас вона не вважає це виправданням.

"І до кінця свого життя я буду просити вибачення й розуміти масштаб своєї помилки, цієї угоди з дияволом", – додала вона.

Раніше "Дивогляд" розповідав, як Христина Соловій і Маша Єфросініна посварилися під час запису інтерв'ю.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ