Фагот

Фагот прокоментував скандальну заяву Скрипки про мобілізацію

Facebook

"Так ніхто не фронтовик! То, що – нам просто віддати країну в руки ворогу?"

Олег Михайлюта, фронтмен гурту "ТНМК", відомий також як Фагот, поділився своїми думками щодо призову знаменитостей до лав армії та висловив свою позицію у відповідь на коментарі співака Олега Скрипки. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на його інтерв'ю Gazeta.ua.

Нагадаємо, що Скрипка ухилявся від розмов про військову службу артистів. За словами артиста, подібні питання ставлять, щоб "мокнути" його, а потім його заяви будуть неправильно інтерпретовані у соцмережах.

"Річ у тім, що я баяніст. І питати баяніста про мобілізацію – це трішки нібито (недоречно)", – казав він.

Фагот, який з перших днів повномасштабної війни став членом добровольчого батальйону "Реванш", підкреслив важливість навичок самозахисту для кожного чоловіка.

"Ніхто з нас не обирав шлях стати вбивцею. Коли йдуть вбивати тебе – треба брати в руки зброю. Це стосується абсолютно всіх", – сказав він.

Відповідаючи на коментарі Скрипки, Фагот заявив наступне::

"Так ніхто не фронтовик! То, що – нам просто віддати країну в руки ворогу? Ясно, що є люди більш дотичні до військової справи і мають до того хист. Однак треба розуміти, що зараз кожен чоловік в Україні повинен вміти захищати себе, своїх близьких, рідне село чи місто. Не вмієш поводитись зі зброєю чи керувати дроном – йди вчись" 

Раніше "Дивогляд" розповідав, що Христина Соловій і Маша Єфросиніна посварилися під час запису інтерв'ю.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ