Loreen

"Я не знала": Loreen відмовилася від участі у фестивалі, який організовує путініст Емін Агаларов

Loreen / Instagram

"Я вирішила скасувати свій виступ ще до того, як про нього оголосили"

Шведська співачка Loreen, яка здобула перемогу на Євробаченні 2012 і 2023 років, відмовилася від участі у фестивалі Dream Music Fest 2024 путініста Еміна Агаларова, передає "Дивогляд" із посиланням на Aftonbladet.

Loreen була заявлена серед артистів, які розважатимуть публіку в Баку на фестивалі популярного російського співака і путініста Еміна Агаларова, батько якого є одним із найбагатших людей росії, а також виступає за довічне правління путіна.

За словами артистки, рішення відмовитися від участі у фестивалі вона ухвалила після того, як дізналася про зв'язки олігарха з росією.

"Я та моя британська букінг-компанія отримали нову інформацію про фестиваль Dream Fest в Азербайджані, якої раніше я не знала. Тому я вирішила скасувати свій виступ ще до того, як про нього оголосили", – написала Loreen на платформі Discord.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що американська співачка LP, яка раніше підтримала українців, похизувалася худі з російською символікою.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ