"Кров українців на ваших руках": Христина Соловій і Маша Єфросініна посварилися під час запису інтерв'ю – яскраві цитати

Співачка Христина Соловій посварилася з телеведучою Машею Єфросиніною – під час інтерв'ю вона заявила, що на руках її співрозмовниці "є кров українців", а також виступила з іншою різкою критикою

На думку співачки Соловій, українська громадськість надто толерантна до тих, хто раніше "розмивали кордони" із країною-агресоркою. Втім, Єфросиніна не поділила її думок, що закінчилося суперечкою. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на запис інтерв'ю, опублікований на YouTube-каналі української ведучої Маші Єфросиніної.

Толерантність, мова, кордони та інше

Христина Соловій звинуватила Машу Єфросиніну в тому, що через неї та інших знаменитостей в Україні проливається кров людей, бо ті "розмивали кордони" з росією. Йдеться про те, що деякі українські зірки розмовляли та виступали російською перед аудиторією до початку повномасштабного вторгнення, внаслідок чого зараз українці проливають свою кров.

Судячи з цього, Соловій казала про "мовний скандал", коли Єфросиніна на початку повномасштабного вторгнення сказала, що не може швидко перейти на українську мову. Слід зазначити, що наразі телеведуча має активну громадянську позицію і була засуджена рф за "поширення фейків про армію рф", а її чоловік служить у лавах ЗСУ.

Розмова з цитатами:

– Ми дуже толерантні зі своїми людьми, особливо з тими, хто колись помилився. (Соловій)

– Толерантні? (Єфросиніна)

– Так, навіть з тобою.

– Зі мною?

– Так. Згадай, як на тебе наїхала Емма за українську мову. Зараз ти щебечеш зі мною українською.

– Ти вважаєш я через це перейшла?

– Ні, я вважаю, що ти це зробила щиро.

– Ти вважаєш, що ми робимо це толерантно?

– Ми даємо час, і це толерантно.

– Якби було толерантно, можливо тоді не було культури кенселингу в такій агресивній страшній формі.

– Всі мають відповідати за те, що вони будували мости культурні між росією і Україною. Що вони намагалися сидіти на двох стільцях і розмивали кордони. У них на руках, на серці, а на душі завжди буде кров. Я так вважаю. Хочеш мені заперечити? Я готова тебе вислухати.

Далі співрозмовниці влаштували обговорення причин, чому деякі зірки брали участь у створенні російськомовного культурного продукту. Єфросиніна зазначила, що ті працювали із запитом аудиторії.

"Артист завжди відповідає запиту і працює на свою аудиторію. Я застала період, коли дуже багато артистів із першої ланки намагалися співати українською, і ніхто не приходив на їхні концерти", – сказала вона.

Також вона назвала співачку аутсайдеркою шоу-бізнесу в минулому.

"Ти одразу стала аутсайдеркою на 10 років. На 10 років! У класичному розумінні", – додала ведуча.

Однак у відповідь Соловій сказала, що у її кар'єри був "природній і повільний ріст".

Інша частина розмови:

– Той самий Океан Ельзи став популярним в Україні після того, як почав стадіони в росії збирати. (Єфросиніна)

– Я це чула сто разів. (Соловій)

– Ти ж не можеш сказати, що на руках людини, яка так багато для тебе зробила (мається на увазі експродюсер співачки Святослав Вакарчук – Ред.) кров українців.

– Океан Ельзи ніколи російською не співав.

– Вони не співали російською, але скільки стадіонів Океан Ельзи збирав в санкт-петербурзі, в москві.

– Я це пам’ятаю, це було тоді, коли росія не нападала на Україну.

– Ти зараз спекулюєш моїми словами. Ти мені сказала, що ми всі в перехідному періоді маємо кров на руках. Це доволі серйозне звинувачення. Я не дам тобі це так кинути.

– Бо ніхто не хоче мати кров на своїх руках.

Слід зазначити, що Соловій здобула популярність після участі у шоу "Голос країни" 2013 року. Її тренером був Святослав Вакарчук, а потім він став продюсером артистки. У жовтні минулого року співачка заявила, що припинила співпрацювати з Вакарчуком.

Згодом Єфросиніна сказала, що Соловій вчиняє лицемірно, бо нетолерантно ставиться до тих, хто приймав помилкові рішення у минулому. Також під час інтерв'ю ведуча сказала, що таким чином формувалася молода незалежна країна, а нинішні події є історичним показником, який вибір зробив наш народ.

У відповідь Соловій спитала:

"Ти вважаєш, що повинна була статися війна, щоб ми відщепились (від росії – ред.)?"

Єфросиніна сказала, що багато українців за будь-якого сценарію почали б спілкуватися українською, але це могло зайняти більше часу.

На думку Єфросиніної, якщо українці не будуть толерантними, то наш народ може перетворитися на нелюдів. Після цієї фрази Соловій почала аплодувати.

– Можливо, мої слова були занадто колючими. (Соловій)

– А що ці хлопки означали?

– Те, що це була прекрасна промова. Це не іронія.

– Виглядає як іронія. На жаль.

– Мене з дитинства вчили ненавидіти русню й усе російське.

Раніше "Дивогляд" повідомляв, що Христина Соловій під час цієї ж розмови з Єфросиніною уперше зізналася про стосунки з Сергієм Жаданом і назвала причину розлучення з письменником. За словами артистки, Жадан почав залицятися до неї ще коли вона була у стосунках, а він офіційно був у шлюбі.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше