Христина Соловій

"Я не змогла на два фронти": Христина Соловій уперше розповіла, як покинула Жадана заради іншого

soloviyka / Instagram

"Мої почуття виявилися не такими сильними, як його"

Відома українська виконавиця Христина Соловій уперше зізналася про стосунки з Сергієм Жаданом і назвала причину розлучення з письменником, передає "Дивогляд".

В інтерв'ю ведучій Маші Єфросініній співачка вперше зізналася в тому, що у неї були стосунки з письменником Сергієм Жаданом. Достатньо тривалий час пара приховувала свій роман попри те, що їх неодноразово бачили разом, а мережу заполоняли чутки про їхній союз.

За словами Христини Соловій, Жадан почав залицятися до неї ще коли вона була у стосунках, а він офіційно був у шлюбі. Співачка впевнена, що письменник кохав її більше, ніж вона його. Саме це і стало причиною розриву пари.

"Це було 23 лютого 2022 року. Ввечері він почав писати мені, що хотів би зі мною випити. І у нас почалося романтичне спілкування, яке тривало декілька місяців. В офлайн стосунки перейшли тоді, коли про це ніхто не говорив публічно. Кліп "Юність". На той момент наші стосунки були у розпалі. Я просила це подавати як творчий тандем. Я на той момент була ще в стосунках, а Сергій був у шлюбі. Це був космічний союз. Мої почуття виявилися не такими сильними, як його. Він дуже цього хотів. А я трішки впала в ілюзію, що я не можу йому цього не дати", – розповіла Христина.

Христина Соловій також розповіла, що розлучення та неприємний фінал стосунків дещо погіршив її стан, через що вона досі сидить на антидепресантах. 

"Я була ініціатором розриву, бо я закохалася в іншого чоловіка і я не змогла на два фронти. Він про це дізнався, і це було дуже нечесно. Я просто хотіла вибрати правильний момент, щоб йому про це сказати", – додала артистка.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що барабанщик Twenty One Pilots постав у новому кліпі в жилеті з українським написом.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ