Бурак Озчівіт

Зірка турецьких серіалів Бурак Озчівіт заявив, що хоче працювати у росії

відкриті джерела

"Актори в Туреччині готові грати в російських серіалах"

Відомий турецький актор і зірка серіалу "Величне століття" Бурак Озчівіт заявив, що хоче зніматися у стрічках російського виробництва, передає "Дивогляд".

Нещодавно актор приїздив до москви, взяв участь у концерті "Музика турецьких серіалів" та провів фан-зустріч. Варто відмітити, що влітку 2022 року актор також відвідував столицю росії.

В одному зі своїх інтерв'ю 40-річний Бурак Озчівіт відмітив, що йому подобається енергетика, що надходить від росіян. Він також заявив, що хотів би почати зніматися у кінострічках російського виробництва:

"Актори в Туреччині готові грати в російських серіалах. Якщо ми створимо спільний проєкт, я впевнений, ми матимемо успіх і зніматимемо дуже багато фільмів у майбутньому. Я хотів би приїжджати в Росію частіше, мені подобається їхня енергетика, я знаю, що росіяни люблять роботи, в яких мені вдалося знятися", – заявив Бурак в інтерв'ю для росЗМІ.

Бурак Озчівіт здобув популярність завдяки зйомкам у серіалі "Величне століття". Згодом він також з'явився у стрічках "Корольок – пташка співоча", "Чорна любов" і "Заснування: Осман".

На знімальному майданчику серіалу "Корольок – пташка співоча" актор познайомився з колегою Фехріє Евджен. У знаменитостей зав'язалися стосунки, а зовсім скоро пара одружилася. Сьогодні подружжя виховує двох синів – Карана і Керема.

весілля Бурак Озчівіта і Фахріє Евджен
Фото: соцмережі

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що знаменитого російського актора, який воює за Україну, засудили на рф до довічного ув'язнення.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ