Дані Алвес

Зірка футболу Дані Алвес міг скоїти суїцид – реакція його брата на повідомлення ЗМІ

danialves / Instagram

Спортсмен потрапив за ґрати через справу у зґвалтуванні

З'явилися чутки про самогубство колишнього футболіста збірної Бразилії Дані Алвес, який потрапив за ґрати після гучної судової справи. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на бразильського журналіста Пауло Альбукерке.

"До мене дійшла інформація, що Дані Алвес наклав на себе руки", – написав він.

Це повідомлення сколихнуло футбольну спільноту, бо Дані Алвес є всесвітньо відомим спортсменом. Зокрема, він за всю кар'єру виграв 43 трофеї – попереду лише Мессі з 44 трофеями.

Нещодавно він потрапив до в'язниці через справу у зґвалтуванні 23-річної дівчини, яке він скоїв у нічному клубі Sutton у Барселоні у 2022 році. За це він був засуджений до 4,5 років ув'язнення та до обов'язку виплатити постраждалій €150 тисяч.

Втім, брат футболіста Ней спростував інформацію від журналіста про самогубство Дані Алвеса.

"Нехай Бог дасть тобі багато здоров'я і мудрості, мій брате, щоб подолати і винести всю цю жорстокість людей. Нехай Бог помилує твоє життя і нашу сім'ю. Скільки ж жорстокості в людях, скільки жорстокості. Засудили мого брата за слова жінки, яка зайшла до чоловічого туалету і зробила те, про що знають тільки вони двоє. Ви вже засудили людину, хіба цього недостатньо? Його вже було засуджено. Він у в'язниці. Тепер ви хочете його смерті", – заявив він.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що спортсменів з рф вільно допустять до "Олімпіади на стероїдах".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ