Генадій Орбу

Колишній футболіст збірної України став головним тренером клубу у санкт-петербурзі – фото

РосЗМІ

Спортсмен народився у Макіївці і тривалий час був пов'язаний з ФК "Шахтар"

Колишній гравець футбольного клубу Шахтар" та національної збірної України Геннадій Орбу став головним тренером клубу в санкт-петербурзі, передає "Дивогляд". 

Генадій Орбу очолив футбольний клуб команди другої ліги "Зірка", що базується у російському місті санкт-петербург. До попереднього тренерського складу входили колишні футболісти Геннадій Зубов та Віталій Віцинець.

Генадій Орбу народився у місті Макіївка (Донецька область) у 1970 році. Спочатку він грав у місцевій футбольній команді "Бажанівка" на позиції півзахисника, а у 1992 році його запросили приєднатися до складу донецького "Шахтаря". У складі футбольного клубу спортсмен відіграв чотири сезони. Зігравши 106 матчів, він забив 12 голів.

У 1994 році Обру отримав запрошення до Національної збірної України з футболу. Він зіграв у матчі проти Естонії. У період з 1994 по 1997 роки футболіст виступив за Національну збірну у 17 матчах.

У 1996-1997 роках футболіст грав за російський клуб "Ротор", а після цього знову повернувся до складу "Шахтаря". У 2000-му Генадій Орбу перейшов у склад "Ворскли", а згодом у саратівський клуб "Сокол". 

У 2003 році уродженець Макіївки повернувся до команди "Шахтар" як тренер-селекціонер і працював у цьому футбольному клубі до 2009 року. У 2013-му Генадій Орбу очолив "молодіжку" "Шахтаря". Потім він став тренером молодіжної команди "Севастополь", а згодом перейшов на посаду головного тренера футбольної команди "Севастополь".

На початку 2022 року Генадій Орбу жив і працював футбольним тренером у Маріуполі. У березні того ж року він разом із дружиною та дітьми виїхали з приморського міста до Бердянська, а згодом перебрався у санкт-петербург.

"Наш клуб підписав контракт з новим головним тренером. Ним став Геннадій Григорович Орбу. Екс-футболіст донецького "Шахтаря", "Ротора", "Сокола" та збірної України. Триразовий срібний призер чемпіонату України, двічі володар Кубка України, бронзовий призер чемпіонату росії й двічі включався до списку 33 кращих футболістів України, раніше спеціаліст працював з багатьма клубами, включаючи донецький "Шахтар" і грузинський "Колхеті-1913", – йдеться у повідомленні клубу.

Нагадаєм, раніше "Дивогляд" розповідав, що мінспорту внесло футболістів збірної України до списку ухилянтів, але згодом видалило його.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ