Мобілізація на росії

Відомий ексгравець АПЛ і збірної росії отримав повістку до військкомату

24tv.ua

"Якась помилка"

Колишній 37-річний півзахисник збірної росії з футболу Дініяр Білялетдінов отримав повістку до військкомату на тлі проведення в рф мобілізації. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на росзмі.

"Дініяр справді отримав повістку. Складно говорити про емоції, тому що він не служив, хоча проходив військову службу, але вона була специфічною зі спортивним ухилом. Це було 19 років тому. Тобто так, він склав присягу, але служив за спортивною лінією. Закон все-таки каже – призивати людей до 35 років, а йому 37, тому тут якась помилка. Зараз будемо з'ясовувати, чи правильна це повістка, чи її надіслали рано. Будь-що може бути. Якби була загальна мобілізація, тоді запитань ставити не треба. А поки президент встановив часткову, все повинно бути згідно із законом", – розповів батько футболіста Рінат Білялетдінов.

Дініяр Білялетдінов грав за російські клуби "Спартак", "Локомотив", "Анжі", "Торпедо" та "Рубін", англійський "Евертон" та литовський "Тракай". Він є бронзовим призером Євро-2008 у складі збірної росії. Спортсмен ще не завершив кар'єру та грає в аматорській лізі.

Дініяр Білялетдінов
Дініяр Білялетдінов
Фото: bilyaletdinov / Instagram

Раніше "Дивогляд" розповідав, що на росії жінка зарізала свою дитину через мобілізацію.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ