Польща

Чи хочуть жителі країн ЄС приймати росіян, які тікають із рф через мобілізацію – опитування

Shutterstock

Все більше росіян з початку оголошення мобілізації вирушили за кордон, у бік країн Європи.

У зв'язку з цим суспільство замислилося, чи повинні приймати громадян рф в інших країнах? Що з цього приводу думають поляки, розповідає "Дивогляд" із посиланням на Wiadomości.

З початку введення на росії процедури мобілізації народ почав масово виїжджати, що призвело до величезних заторів біля кордонів. Багато країн запровадити суворі обмеження на в'їзд росіян на свою територію. 

Так, наприклад, біля кордонів з Фінляндією та Грузією кілька днів спостерігаються довгі затори з автомобілів. Водночас із цим прибалтійські країни посилили правила в'їзду для громадян росії, а Польща взагалі обмежила перетин кордону росіянам, які їдуть з туристичною, культурною, спортивною та діловою метою.

Разом із цим виникло питання: чи має Польща та інші країни ЄС приймати росіян, які тікають із країни, бо не хочуть на фронт? На це запитання 37,4% опитаних відповіли "швидше, ні", 25,1% – "точно ні".

Позитивно на це запитання відповіли 30,6% опитаних: "швидше так" – 26,1%, "точно так" – 4,5%. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що кількість українців, що планують повертатися додому з-за кордону зростає.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ