Ані Лорак

Ані Лорак подала заявку на отримання російського громадянства – ЗМІ

@anilorak / Instagram

Артистці пропонували отримати російський паспорт ще у 2016 році

Одіозна співачка Ані Лорак подала заяву на отримання громадянства російської федерації, передає "Дивогляд" із посиланням на росзмі.

Кароліна Куєк (сценічне ім'я Ані Лорак) подала відповідні документи на здобуття російського громадянства ще у лютому 2024 року. Сама артистка ніяк не підтвердила і не спростувала цю інформацію.

За інформацією російських змі, ще у 2016 році депутат держдуми Віталій Мілонов запропонував Ані Лорак допомогу в отриманні громадянства рф, але тоді представник артистки начебто заявив, що вона не має наміру отримувати ще один паспорт.

Нагадаємо, Кароліна Куєк народилася в Україні, у Чернівецькій області. Свою співочу діяльність вона почала саме в Україні. У 2008 році Ані Лорак представляла нашу державу на Євробаченні і того ж року отримала звання народної артистки України.
 
Після 2014 року артистка почала частіше давати концерти у російських містах, брала участь у російських шоу та отримувала нагороди музичних премій рф, таких як "Золотий грамофон", "Пісня року", премія Муз-ТВ тощо.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що Ані Лорак поскаржилася, що її "цькують", бо вона не допомагає Україні, а хоче просто насолоджуватися життям.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ