Вбивство у Німеччині

Вбивство українки у Німеччині – з'явилися нові подробиці

Michael Ruffler, Polizei

Слідча група протягом декількох днів вела пошуки 51-річної Марини

У середу в Німеччині група водолазів поліції виявила в озері для риболовлі неподалік від Бад-Мінгольсгайма тіло жінки. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Bild.

Це виявилась матір українки, чиє життя було жорстоко обірвано і тіло знайдено на березі Рейну два тижні тому. Про це повідомляють журналісти, посилаючись на інформацію від правоохоронців та прокуратури. Слідча група "Рампе" протягом декількох днів вела пошуки 51-річної Марини, матері вбитої Маргарити, використовуючи допомогу водолазів.

Виявлення тіла в озері наштовхнуло правоохоронців на підозри, що Марко О. з Німеччини та його дружина Інна з росії, які наразі перебувають у слідчому ізоляторі, могли вчинити вбивство Маргарити та її матері з метою викрадення 5-тижневої доньки Маргарити.

"Затримані підозрювані, які, за доступною інформацією, входили до близького кола знайомих загиблих, з великою долею вірогідності причетні до скоєння цього віроломного вбивства, аби приховати свій злочин", – прокоментували у правоохоронних органах.

Слідство припускає, що вони здійснили вбивство бабусі ввечері 6-го березня, а невдовзі після цього – і матері дитини. Згідно з попередніми висновками, смерть Марини С. могла настати через зовнішнє насильство. Остаточні результати розтину ще не оприлюднені.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у Німеччині знайшли маленьку доньку українки, яку жорстоко вбили.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ