Дитина

У Німеччині знайшли доньку українки, яку жорстоко вбили і викинули у річку

Shutterstock

"Дівчинку неушкодженою взяли під опіку"

У Німеччині знайшли маленьку доньку українки, яку жорстоко вбили, передає "Дивогляд" із посиланням на Bild.

27-річна громадянка України на ім'я Маргарита Разаз мешкала у притулку для біженців разом із матір'ю і своєю донькою, яка народилася лише 5 тижнів тому. Немовля загиблої вдалося розшукати лише за кілька днів після інциденту.

Новонароджену дитину знайшли у 43-річної жінки та її 44-річного чоловіка, яких заарештували ввечері 13 березня. Наступного дня пара постала перед судом і була доправлена до виправної установи. Обом висунули підозру у вбивстві громадянки України, тіло якої знайшли на березі Рейну біля міста Гоккенгайм.

"Дівчинку неушкодженою взяли під опіку та профілактично доправили до лікарні. Аналіз ДНК показав, що дитина була донькою вбитої. Зараз дівчинка перебуває під опікою центру у справах молоді", – розповіло видання.

Німецька поліція продовжує шукати 51-річну матір загиблої українки, яка могла бути свідком вбивства своєї доньки. Розтин підтвердив, що перед смертю Маргарита зазнала "зовнішнього насильства".

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.
ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ