Пароль

Міноборони Німеччини "надійно" захистило коментар Пісторіуса паролем "1234"

Shutterstock

Запис стосується російських спецслужб

Офіційний представник Міністерства оборони Німеччини розповсюдив заяву від імені міністра оборони Бориса Пісторіуса щодо випадку перехоплення російською стороною комунікацій німецьких військових, які були "захищені" за допомогою пароля "1234". Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на офіційний портал Бундесвару.

У повідомленні йдеться:

"Федеральне міністерство оборони зазначає, що із заявою для преси федерального міністра оборони Бориса Пісторіуса щодо перехоплених повідомлень ВПС тепер можна ознайомитися за посиланням, прикріпленим нижче"

Під посиланням прямо зазначений пароль для доступу до змісту – "1234".

Згідно з повідомленнями місцевих медіа, Міністерство оборони Німеччини зазвичай публікує свої пресрелізи у письмовій формі, але цього разу коментар міністра було вирішено представити у вигляді аудіозапису. Для цього пресслужба використала платформу NextCloud, де і було розміщено аудіовідповідь міністра для преси.

Щоб ніколи не опинитися у такій ситуації, радимо до ознайомлення матеріал "Дивогляду" про те, як перевірити надійність пароля та чи не був він зламаний.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ