Апаме Шенауер

У конкурсі "Міс Німеччина-2024" перемогла 39-річна уродженка Ірану – фото і відео

api_schoenauer / Instagram

Замість традиційної корони жінці присвоїли титул "Жінка-лідер" і вручили премію

У Німеччині відбувся національний конкурс краси "Міс Німеччина", перемогу в якому здобула 39-річна уродженка Ірану Апаме Шенауер, передає "Дивогляд" із посиланням на Miss Germany.

Конкурс краси "Міс Німеччина 2024" пройшов 25 лютого у місті Руст, що на півдні Баден-Вюртемберга. Переможницею конкурсу стала 39-річна Апаме Шенауер. Замість традиційної корони жінці присвоїли титул "Жінка-лідер" і вручили премію у розмірі 25 тис євро.

Апаме Шенауер мешкає у Берліні. Вона працює архітектором, а також виховує двох дітей. Жінка родом з Ірану, але у віці 6 років переїхала до Німеччини як біженка.

"Ми переїхали до Німеччини, щоб я і моя сестра могли жити вільно", – сказала Шенауер у своїй промові на конкурсі.

Користувачі мережі відмітили, що у порівнянні з іншими учасницями конкурсу Апаме Шенауер має "натуральний" вигляд і одразу видно, що вона ніколи не робила пластичних операцій.

Також цього року організатори конкурсу краси зняли вікові обмеження з конкурсанток, аргументуючи своє рішення тим, що це підкреслює розвиток "інклюзивності подібних заходів".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що відомо про Софію Шамію, яка представить Україну на всесвітньому конкурсі краси.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ